اسلایدر
در اين وبلاگ
در كل اينترنت
معرفی وبلاگ
به فروشگاه اینترنتی ایرانیان خوش آمدید. برای سفارش و یا خرید هر محصول با کلیک بر روی خرید پستی مطمئن خرید کنید. در ضمن محصولات فروشگاه ما توسط سایت های مرجع تضمین شده و در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی به رسیده است.
تماس با ما
دسته
لينك هاي روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 

نگهدارنده تمام وسيله هاي ديجيتالي، عينك،
سكه، mp3 player، موبايل و ....

بدون استفاده از چسب و مواد چسبناك

ديگر نگران افتادن و يا ليز خردن
وسايل و لوازم شخصي خود نباشيد.
اين وسيله بي نظير بهترين نگهدارنده براي استفاده
داخل ماشين و يا روي ميز كارتان مي باشد.
ديگر نگران افتادن لوازم نباشيد
ضد ليز خوردن!!!
همه ي آنچه كه براي داخل خودرو و منزل خود نياز داريد.
همه چيز سر جاي خود مي ماند!
همراه كتاب هديه شعبده بازي


 

قيمت: 4900 تومان

 نحوه استفاده :
ابتدا بر چسب هاي دو طرف هولدر را جدا كنيد .
سپس سطحي كه مي خواهيد هولدر را روي آن قرار دهيد كاملا تميز كنيد
و هولدر را به سطح مورد نظر بچسبانيد . ( بدون نياز به چسب )


نگهدارنده ي :
تمام لوازم الترونيكي
شيشه اي و حتي اجسام گرد و كره اي و صيقلي...!
همه چيز به آن مي چسبد


همراه كتاب هديه شعبده بازي

 

 

 

 

قيمت: 4900 تومان

 

 


راهنماي خريد !    


لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش نگهدارنده ژله اي ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد.


 

يكي از اركان تشكيل دهنده ماشين چرخ ها ميباشد كه بي توجهي به آن ميتواند باعث حادثه شود .
تنظيم نكردن باد چرخ ها : باعث سايدگي لاستيك و فرسودگي , افزايش مصرف سوخت , خرابي جلوبندي , كاهش شتاب اوليه , بالانس نبودن خودرو در هنگام حركت و ... مي شود .

با اين وسيله بسيار دقيق شما ميتوانيد به سادگي باد چرخ هاي خودرو خود را تنظيم نموده و از خسارات احتمالي جلوگيري نمائيد . مدت زمان استفاده از اين محصول مادام العمر مي باشد .قيمت: 20000 تومان

 

 

برخي از امكانات و قابليتها:

با قابليت نشان دادن Psi . Bar و ...
قابليت تعويض باطري
داراي استاندارد CE اروپا
ارسال به تمامي نقاط ايران


 

راهنماي خريد !    

 


 

لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش درجه سنجش باد ديجيتالي لاستيك خودرو ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد.


 


 

قيمت: 20000 تومان


 

آيا مي دانيد آلودگي هوا در فضاهاي بسته 3تا5 برابر بيشتر از فضاي باز است و اين آلودگي سبب انواع بيماريهاي جسمي و رواني لاعلاج ميگردد آيا ميدانيد با استفاده از قابليتهاي اين دستگاه بسيار ساده ، كارا با قيمت مناسب ميتوانيد خود را در برابر اين خطر بيمه نماييد اين محصول با توليد يون منفي و اكسيژن فعال با استفاده از نانو تكنولوژي در داخل خودرو شرايط زير را فراهم مي نمايد - غبار و دود هواي داخل خودرو را تصفيه و مشابه شرايط هواي جنگل و كوهستان تغيير مي‌دهد - با نابودي مولكول تركيبات شيميايي ، ويروسها و باكتريها موجب رفع بوهاي بد ميگردد -با افزايش ديد و خسته نشدن راننده ميزان حوادث و تصادفات را كاهش مي دهد - به سرعت هوا و تجهيزات داخل خودرو را استريل و ضدعفوني مي نمايد يون منفي به همراه اكسيژن فعال برطرف كننده: - دود و بوي سيگار ، بوي بدن و عرق، بوي چرم ، حساسيتهاي گرده گل، رسوب كرك حيوانات اهلي و تمامي ذراتي كه اندازه آنها در حد 1ميكرون مي‌باشند.

 


قيمت: 18000 تومان

 

 

يون منفي را ويتامين هوا مي‌نامند و اين ويتامين براي سلامتي بسيار مفيد است بطوريكه :

- خون را تصفيه و فشار آنرا تنظيم ، عضلات قلب را تقويت و تنفس را آسان مي‌نمايد

-‌ به تحريك فشار ناشي از حنجره و برونشيت خاتمه ميدهد - متابوليسم ( سوخت و ساز بدن )‌ را ارتقاء مي دهد

- ضريب بهره هوشي كودكان را افزايش مي دهد

- موجب مانده گاري حافظه سالمندان مي گردد

- خستگي و كوفتگي را برطرف مي‌نمايد

- موجب ارتقاء سلامتي و افزايش طول عمر مي گردد.

با نابود كردن ويروسها ، باكتريها ، قارچها ، كپكها و جلبكها در كاهش تشديد بيماريهايي مانند سرفه كردن، عطسه كردن، آسم ، آلرژي ، تاثير موثري داشته و موجب كاهش سرايت بيماريهاي واگيردار مي گردد.


 


 

قيمت: 18000 تومان


 

راهنماي خريد !    

 


 

لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش تصفيه هوا داخل خودرو ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد.X