اسلایدر
در اين وبلاگ
در كل اينترنت
معرفی وبلاگ
به فروشگاه اینترنتی ایرانیان خوش آمدید. برای سفارش و یا خرید هر محصول با کلیک بر روی خرید پستی مطمئن خرید کنید. در ضمن محصولات فروشگاه ما توسط سایت های مرجع تضمین شده و در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی به رسیده است.
تماس با ما
دسته
لينك هاي روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 

 

مجموعه حول محور مدرسه اي شكل گرفت كه دانش آموزان آن موش هايي بازيگوش با كاراكترهاي مختلف و ملموس براي كودكان بودند و نام هر يك هم وام گرفته از خصوصيت ظاهري يا رفتاري آنها بود: كپل، دم باريك، سرمايي، گوش دراز، نارنجي، دم دراز و … اين وجه به مخاطب خردسال و كودك كمك مي كند تا خيلي سريع با كاراكترها ارتباط برقرار كنند. به نوعي يك راه ميانبر با تكيه بر تيپ سازي به نوعي متفاوت.
همچنين در اين نمايش عروسكي هنرمنداني مانند حميد جبلي، معتمد آريا و ايرج طهماسب گويندگي كردند. كارگردان اين مجموعه خانم مرضيه برومند بودند.

    

قيمت: 4500 تومان

 


برخي از امكانات و قابليتها:

كيفيت صدا و تصوير :خوب
عرضه شده در 4 عدد دي وي دي
قابل پخش دركامپيوتر و دستگاههاي dvd پلير
قيمت:مناسب


راهنماي خريد !    

 
لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش كارتون مدرسه موشها ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد. 

قيمت: 4500 تومان


دسته ها : كارتون
سه شنبه 6 4 1391

 

 

همه ما كارتون زيباي لوك خوش شانس را به ياد داريم . كارتوني كه نه تنها به عنوان يك كارتون محبوب بلكه به عنوان يك شخصيت مثال زدني در گفتگوهاي روزانه ما نيز شناخته شده است. هر كـسي كه خوش شانس باشد به او لقب لوك خوش شانس را مي دهيم.
داستان اين كارتون درباره يك كابوي خوش شانس است كه با اسب و سگ خود به جاهاي مختلفي مسافرت مي كند و با تكيه بر سرعت دست خود در تير اندازي و البته شانس جلوي خيلي از خلافها را مي گيرد و تبهكاران غرب وحشي را به دام قانون گرفتار مي كند. نقش اسب او جالي و بوشوك سگ با مزه اش در روند داستان تاثير مستقيمي دارند و بار طنز كارتون را افزايش مي دهند. البته طراحي چهره ها در اين كارتون نيز به گونه اي است كه خنده را بر لبان بيننده مي نشاند.
در هر قسمت از كارتون لوك خوش شانس ماجرايي رخ مي دهد و لوك سعي مي كند مبارزه اي را بر عليه چند خلافكار آغاز كند .

 

قيمت: 4500 تومان

 

 

 اين مجموعه شامل قسمتهاي زير باكيفيت خوب و دوبله فارسي مي باشد:


لوك خوش شانس عليه لوك خوش شانس
گنج دالـــتونها
لوميردر غرب
مرد پرنده
قلعه كاستر
به خاطر يك مشت دالـــتون
دالـــتونها ديوانه شده اند
لاشخورها در شهر
وارثين
آخرين بوفالو
روح
اتحاد خلافكاران
نبرد
عدالـــت براي دالـــتونها

    

قيمت: 4500 تومانبرخي از امكانات و قابليتها:

كيفيت صدا و تصوير:خوب
دوبله فارسي
عرضه شده در 4 عدد دي وي دي
قيمت مناسب
قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي پليرهاي خانگي 

راهنماي خريد !    

 
لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش كارتون لوك خوش شانس ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد.


 

قيمت: 4500 تومان

 دسته ها : كارتون
دوشنبه 5 4 1391

 

 

كارتون بچه هاي كوه تاراك . جكي و جيل


كارتون قديمي بچه هاي كوه تاراك يك كارتون قديمي بسيار پرطرفدار است . كارتون بچه هاي كوه تاراك روايت دو بچه خرس به نام هاي جكي و جيل است كه در كارتون بچه هاي كوه تاراك در حادثه اي مادر انها كشته مي شود. اما يك كودك مهربان سرخ پوست به داد اين بچه خرس ها مي رسد و انها را بزرگ مي كند . جكي و جيل دو خرس بسيار با مزه هستند و كارها و بازي هاي انها ديدني است . اما در حين بزرگ كردن جكي و جيل اتفاقاتي مي افتد كه كارتون بچه هاي كوه تاراك را بيش از بيش زيبا مي كند.

   

 

قيمت: 4500 تومان

 

 

 

برخي از امكانات و قابليتها:

كيفيت صدا و تصوير: خوب
دوبله شده به فارسي
به صورت كامل در 4 عدد دي وي دي
قابل پخش در دستگاه هاي خانگي و كامپيوتر
قيمت بسيار مناسب


راهنماي خريد !    

 
لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش كارتون كامل بچه هاي كوه تاراك ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد.


قيمت: 4500 تومان


دسته ها : كارتون
يکشنبه 4 4 1391

 

كارتون قديمي بچه هاي كوه آلپ يك كارتون قديمي بسيار پرطرفدار است .   

آنت دختر نوجواني است كه برادري كوچك به نام دني دارد. آنها با پدرشان در مزرعه اي در دامنه هاي آلپ زندگي مي كنند و مادرشان بعد از به دنيا آوردن دني كوچولو مي ميرد.در همسايگي آنها لوسين با خانواده اش زندگي مي كند كه با آنت خيلي صميمي است، تا اينكه طي حادثه اي دلخراش دني كوچولو از پرتگاهي مي افتد و فلج مي شود.

 

قيمت: 8000 تومان


برخي از امكانات و قابليتها:

نام كارتون : بچه هاي كوه آلپ (كامل)
كيفيت صدا و تصوير : خوب
زبان : دوبله فارسي
قابل پخش در دستگاه هاي DVD Player و كامپيوتر
عرضه شده در : 8 DVD

 

 

راهنماي خريد !    


 

  لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش بچه هاي كوه آلپ ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد.


 

قيمت: 8000 توماندسته ها : كارتون
يکشنبه 4 4 1391

 

 

كارتون ماندگار و قديمي خانواده دكتر ارنست قابل پخش درDVD پلير و كامپيوتر در 7 DVD كيفيت عالي و قيمتي باور نكردني فقط 7800 تومان !!!
خوش ساخت ترين كارتون با اتفاقات متعددي كه در جزيره براي اين خانواده اتفاق مي افتد و راه حلها و شيوه ي برخورد آنها اين كارتون را بسيار جذاب ساخته و ببينده تا پايان ماجرا پيگير آن خواهد بود.


در اين نسخه كارتوني، فلون دختر 10 ساله و پرجنب و جوش خانواده، محور داستان است. پدر او، دكتر ارنست نامه اي از دوست انگليسي خود دريافت مي كند كه حالا در استراليا اقامت دارد و از دكتر ارنست مي خواهد تا به او بپيوندد زيرا در اين سرزمين مهاجران، به شدت به پزشك نياز است.

اعضاي خانواده، تصميم مي گيرند تا خانه قديمي خود در برن را ترك كنند و راهي سفر دريايي به سوي استراليا شوند اما سرانجام سرنوشت، آنها را به صورت كشتي شكستگاني به ساحل اين جزيره مي رساند. خانواده دكتر ارنست تلاش مي كنند تا خود را با وضعيت تازه تطبيق دهند و با استفاده از منابع غني موجود در جزيره و بقاياي كشتي شكسته، زندگي را از نو سروسامان دهند. در اين ميان، سازندگان كارتون قصد داشته اند تا با روايت ماجراهاي فلون كنجكاو و پرشور، بر اهميت نقش خانواده و لذت زندگي در ميان طبيعت بكر تاكيد كنند. در پايان خانواده دكتر ارنست با ساختن يك قايق و ذخيره آذوقه كافي موفق ميشوند خود را از جزيره نجات دهند و به استراليا مي روند.قيمت: 7800 تومان
سري كامل كارتون بسيار جذاب و ديدني خانواده دكتر ارنست

در7 دي وي دي بصورت دوبله فارسي

قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي خانگي

دوبله زيباي فارسي و كيفيت تلويزيوني خوب

داراي گارانتي تعويض واقعي و كاملا رايگان در صورت اشكال

ارسال با بيمه، كاور، عكس اورژينال، فاكتور و بسته بندي شيك و ايمن


 


 

قيمت: 7800 تومان

 

 

 

راهنماي خريد !    

 


 

لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش كارتون خانواده دكتر ارنست ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد.


دسته ها : كارتون
شنبه 30 2 1391
X