اسلایدر
در اين وبلاگ
در كل اينترنت
معرفی وبلاگ
به فروشگاه اینترنتی ایرانیان خوش آمدید. برای سفارش و یا خرید هر محصول با کلیک بر روی خرید پستی مطمئن خرید کنید. در ضمن محصولات فروشگاه ما توسط سایت های مرجع تضمین شده و در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی به رسیده است.
تماس با ما
دسته
لينك هاي روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 

 

 

اين دستگاه داراي نمودار فشار خون است.
داراي مانيتور بزرگ و واضح است و بصورت 100% اتومات ، استفاده بسيار راحتي را دارا مي باشد. اين دستگاه با شما سخن مي گويد و مراحل انجام كار و نتيجه نهايي از قبيل مقدار فشار خون شما و ضربان قلب و اطلاعات ديگر را به شما گزارش ميدهد تا حتي كساني كه نمي توانند از روي مانيتور دستگاه بخوانند با شنيدن صداي سخنگو اطلاعات لازم را كسب نمايند.
دستگاه فشارسنج يا اسفيگمومانومتر كه براي اندازه‌گيري فشار خون طراحي شده از يك بازوبند (كاف) قابل بادكردن كه روي شريان قرار مي‌گيرد و جريان خون را مي‌بندد و يك فشارسنج (مانومتر) مكانيكي يا جيوه‌اي يا ديجيتال كه فشار را اندازه مي‌گيرد، تشكيل شده است.

دستگاه فشارسنج هميشه همراه با وسيله‌اي مورد استفاده قرار مي‌گيرد كه مشخص مي‌كند در چه فشاري جريان خون در شريان بسته‌شده آغاز مي‌شود (فشار خون ماكزيمم) و در چه فشاري جريان خون بدون مانع ادامه پيدا مي‌كند.


قيمت: 86000 تومان

    


برخي از امكانات و قابليتها:

فشار خون سنج بازوبندي ديجيتال . سخنگو
نمودار فشار خون
مانيتور بزرگ و واضح
100% اتومات
استفاده بسيار راحتراهنماي خريد !    

 
لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش فشارسنج بازويي ‌آلماني ‌سخنگو ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد.قيمت: 86000 تومان

 

 

پنج شنبه 15 4 1391
X