اسلایدر
در اين وبلاگ
در كل اينترنت
معرفی وبلاگ
به فروشگاه اینترنتی ایرانیان خوش آمدید. برای سفارش و یا خرید هر محصول با کلیک بر روی خرید پستی مطمئن خرید کنید. در ضمن محصولات فروشگاه ما توسط سایت های مرجع تضمین شده و در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی به رسیده است.
تماس با ما
دسته
لينك هاي روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 

 

همه ما كارتون زيباي لوك خوش شانس را به ياد داريم . كارتوني كه نه تنها به عنوان يك كارتون محبوب بلكه به عنوان يك شخصيت مثال زدني در گفتگوهاي روزانه ما نيز شناخته شده است. هر كـسي كه خوش شانس باشد به او لقب لوك خوش شانس را مي دهيم.
داستان اين كارتون درباره يك كابوي خوش شانس است كه با اسب و سگ خود به جاهاي مختلفي مسافرت مي كند و با تكيه بر سرعت دست خود در تير اندازي و البته شانس جلوي خيلي از خلافها را مي گيرد و تبهكاران غرب وحشي را به دام قانون گرفتار مي كند. نقش اسب او جالي و بوشوك سگ با مزه اش در روند داستان تاثير مستقيمي دارند و بار طنز كارتون را افزايش مي دهند. البته طراحي چهره ها در اين كارتون نيز به گونه اي است كه خنده را بر لبان بيننده مي نشاند.
در هر قسمت از كارتون لوك خوش شانس ماجرايي رخ مي دهد و لوك سعي مي كند مبارزه اي را بر عليه چند خلافكار آغاز كند .

 

قيمت: 4500 تومان

 

 

 اين مجموعه شامل قسمتهاي زير باكيفيت خوب و دوبله فارسي مي باشد:


لوك خوش شانس عليه لوك خوش شانس
گنج دالـــتونها
لوميردر غرب
مرد پرنده
قلعه كاستر
به خاطر يك مشت دالـــتون
دالـــتونها ديوانه شده اند
لاشخورها در شهر
وارثين
آخرين بوفالو
روح
اتحاد خلافكاران
نبرد
عدالـــت براي دالـــتونها

    

قيمت: 4500 تومانبرخي از امكانات و قابليتها:

كيفيت صدا و تصوير:خوب
دوبله فارسي
عرضه شده در 4 عدد دي وي دي
قيمت مناسب
قابل پخش در كامپيوتر و دي وي دي پليرهاي خانگي 

راهنماي خريد !    

 
لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش كارتون لوك خوش شانس ، پس از كليك بر روي خريد پستي، در صفحه بازشده مشخصات خود را در فرم  وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس مشخصات فروشنده به شما نشان داده مي شود. با فروشنده مربوطه از طريق ايميل يا تلفن تماس بگيريد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول دريافت كنيد.


 

قيمت: 4500 تومان

 دسته ها : كارتون
دوشنبه 5 4 1391
X